"Powitanie wakacji" z Kronospanem
"Powitanie wakacji" z Kronospanem

"Powitanie wakacji" z Kronospanem

Opublikowany

W minioną sobotę tłumy dzieci powitały lato na terenie basenu w Strzelcach Opolskich. Specjalnie dla nich Kronospan zorganizował festyn w klimacie hawajskim. Na „Powitaniu wakacji” bawiło się ponad 1600 osób.

W minioną sobotę tłumy dzieci powitały lato na terenie basenu w Strzelcach Opolskich. Specjalnie dla nich Kronospan zorganizował festyn w klimacie hawajskim.  Na „Powitaniu wakacji” bawiło się ponad 1600 osób. Jak zwykle, Kronospan zatroszczył się o uczestników festynu. Mieszkańcy mieli zapewniony bezpłatny transport na miejsce imprezy i z powrotem.

Pogoda idealnie wpisała się w hawajski klimat imprezy, miejsce też okazało się perfekcyjnie dopasowane – spragnieni ochłody mogli do woli pluskać się w basenie. Przez kilka sobotnich, radosnych godzin teren miejskiego kąpieliska rozbrzmiewał śmiechem i dobrą zabawą. Od rana panował upał i świeciło słońce, więc całe rodziny zagościły na terenie basenu, zapełnionym dmuchańcami, trampolinami, stoiskami z watą cukrową, lodami i innymi smakołykami. Roześmiany tłum rodziców i ich pociech bawił się doskonale przy kąpieli, pokazie iluzjonisty, malowaniu buziek i konkursach z nagrodami. Festyn zaszczycili także swoją obecnością przedstawiciele samorządu lokalnego.Kronospan zadbał również o aspekt, związany z zatrudnieniem pracowników. Pracownicy Działu Personalnego cierpliwie wyjaśniali wszelkie kwestie, związane z rekrutacją. Zainteresowani uzyskali odpowiedzi na wszelkie pytania, dotyczące stabilnej pracy w zakładzie, zebrano aplikacje oraz umówiono chętnych na spotkania rekrutacyjne.
Niektórzy uczestnicy stwierdzili, że tak doskonale zorganizowana impreza dla dzieci powinna na stałe zagościć w kalendarzu wydarzeń w naszym mieście. Kronospan jest jedną z niewielu firm w Strzelcach Opolskich, która tak aktywnie włącza się w życie mieszkańców. Na organizowanych specjalnie dla nich festynach czy dniach otwartych zawsze panuje sympatyczna, miła atmosfera, o którą dbają pracownicy Kronospanu, starający się przyjąć gości zakładu jak najlepiej.


Kronospan dziękuje wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za przyjęcie zaproszenia do wspólnej zabawy i integracji. To dla nas prawdziwa radość i zaszczyt. Z przyjemnością będziemy Państwa gościć ponownie.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_9268.jpg

grafika | 17,5 MB

Pobierz
IMG_9277.jpg

grafika | 21,6 MB

Pobierz
IMG_9118.jpg

grafika | 17,9 MB

Pobierz
IMG_9067.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
IMG_9103.jpg

grafika | 16,1 MB

Pobierz
IMG_9276.jpg

grafika | 17,6 MB

Pobierz
IMG_9038.jpg

grafika | 15,4 MB

Pobierz
IMG_9207.jpg

grafika | 16,8 MB

Pobierz
IMG_9243.jpg

grafika | 16,9 MB

Pobierz
IMG_9154.jpg

grafika | 18,7 MB

Pobierz
IMG_9505.jpg

grafika | 9,18 MB

Pobierz
IMG_9516.jpg

grafika | 18 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Powitanie wakacji z Kronospanem

temu

Kilkaset osób mile spędziło czas na zorganizowanym przez Kronospan czerwcowym festynie dla dzieci pn. Powitanie wakacji z Kronospanem. Przyczynkiem do wydarzenia było 70-lecie  Publicznego Przedszkola oraz 80-lecie Szkoły Podstawowej w Dziewkowicach. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich, Tadeusza Goca.
Pracownicy Kronospanu pobiegli, by pomóc

temu

Kronospan wsparł sportową akcję charytatywną, w której poprzez aktywność sportową  pomaga się innym. W drugą niedzielę czerwca w Izbicku odbył się multibieg pod hasłem "Biegnę, by pomóc!". Pracownicy producenta materiałów drewnopochodnych także wzięli w nim udział.
Kronospan sponsorem strategicznym festiwalu balonowego

temu

Już po raz ósmy odbył się w Szczecinku Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela, którego i tym razem strategicznym sponsorem był Kronospan. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 56 załóg z różnych stron świata. Uczestnicy pochodzili z Niemiec, Polski, Francji, Stanów Zjedn
Dni Inspiracji Kronospan

temu

W Kronospan Design Center przez dwa dni trwało wyjątkowe, kreatywne spotkanie 130 młodych, aktywnych ludzi. Do udziału w nich Kronospan zaprosił przedstawicieli Fundacji Klub Młodych Liderów z Mielca, praktykantów oraz grupę najbardziej aktywnych pracowników z kilku swoich zakładów.