Powitanie wakacji z Kronospanem
Kopiuj tekst

Powitanie wakacji z Kronospanem

Kilkaset osób mile spędziło czas na zorganizowanym przez Kronospan czerwcowym festynie dla dzieci pn. Powitanie wakacji z Kronospanem. Przyczynkiem do wydarzenia było 70-lecie  Publicznego Przedszkola oraz 80-lecie Szkoły Podstawowej w Dziewkowicach. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich, Tadeusza Goca.

DSC_4650 (2).jpg
Dzieci pracowników i mieszkańców wzięły udział w atrakcjach, pieczołowicie przygotowanych specjalnie dla nich. Każde mogło tu znaleźć coś dla siebie.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się od mszy w Kościele Rzymskokatolickim pw. św. Joachima i Anny, odprawionej przez ks. Norberta Wonsa. Po mszy nastąpiła część oficjalna, po której wszystkich zgromadzonych zaproszono do wspólnej zabawy.

Festyn obfitował w występy przedszkolaków i uczniów szkoły w Dziewkowicach. Dzieci mogły również obejrzeć występ pt. "Rzepka",  przygotowany przez rodziców oraz koncert orkiestry dętej z Dziewkowic pod kierunkiem Andrzeja Filiusza.

Kronospan zapewnił najmłodszym wiele atrakcji: dmuchawce, fotobudkę, malowanie twarzy, animacje, smakołyki. Dzieci korzystały również z przejażdżek na kucyku i na jednym z motocykli Klubu Motocyklowego Troopers of Highways z Kędzierzyna-Koźla. Uczestnicy festynu obejrzeli także pokazy strażackie i zawody strongmanów, którzy dzielnie walczyli o nagrody, ufundowane przez firmę.

Kronospan dziękuje Dzieciom i Rodzicom za przyjęcie zaproszenia i tak liczne przybycie na festyn. Wspólna zabawa i integracja zapewniła nam wszystkim wiele radości.
dzieci1.jpggrupa dzieci.jpgrzepka.jpgorkiestra.jpgstrongman.jpgdzieci2.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.