Kronospan sponsorem strategicznym turnieju Mielec Cup

Kronospan sponsorem strategicznym turnieju Mielec Cup

009.JPG

Sukcesem zakończył się tegoroczny Mielec Cup, w którym udział wzięło 28 drużyn piłkarskich. Dwa dni zmagań zakończyły się zwycięstwem drużyny Mako Drew.

- Poziom rozgrywek był zdecydowanie najwyższy w historii - mówi Sebastian Peret, Prezes Klubu Młodych Liderów. Już po raz kolejny Kronospan udzielił wsparcia finansowego Fundacji KML Mielec. Organizacja zrzesza młodych mielczan, zajmujących się organizacją społeczno-kulturalnych wydarzeń w Mielcu. Liderom przyświeca idea wspierania ambitnej młodzieży poprzez pomoc merytoryczną, a także organizację szkoleń i warsztatów.

W ramach swojej działalności młodzi liderzy zorganizowali wiele wydarzeń, które cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców Mielca i całego województwa podkarpackiego. Dzięki wsparciu sponsora strategicznego – firmy Kronospan, zrealizowano w zeszłym roku liczne przedsięwzięcia i projekty, między innymi: Bańkowe szaleństwo, w którym udział wzięło ponad 1000 osób, Komediowy Maraton Filmowy, Awantura o kasę czy Bubble Soccer.

Członkowie Klubu Młodych Liderów już planują kolejne projekty, nieustannie zaskakując swoimi ciekawymi pomysłami. Najbliższe wydarzenie, sponsorowane przez Kronospan odbędzie się już 13 sierpnia.

055.JPG
034.JPG
025.JPG
035.JPG
005.JPG
008.JPG
037.JPG
Załączniki

Pobierz wszystkie

009.JPG

grafika | 800 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kronospan strategicznym sponsorem Młodzieżowej Akcji Letniej

temu

Kronospan po raz kolejny wspiera wydarzenia „Młodzieżowej Akcji Letniej”, organizowanej dla mieszkańców Mielca przez „Fundację Klub Młodych Liderów”. W ubiegłym roku na wielu wyjątkowych, profesjonalnie i z rozmachem przeprowadzonych wydarzeniach bawiły się tysiące mielczan. 
Dni Inspiracji Kronospan

temu

W Kronospan Design Center przez dwa dni trwało wyjątkowe, kreatywne spotkanie 130 młodych, aktywnych ludzi. Do udziału w nich Kronospan zaprosił przedstawicieli Fundacji Klub Młodych Liderów z Mielca, praktykantów oraz grupę najbardziej aktywnych pracowników z kilku swoich zakładów.
Kronospan sponsorem Akademii Piłkarskiej

temu

Najmłodsi szczecineccy piłkarze otrzymali duże wsparcie Kronospan. Kolejny rok z rzędu firma została głównym sponsorem Akademii Piłkarskiej, która szkoli przyszłe gwiazdy piłki nożnej.
Kronospan inwestuje w ekologię. Czy Mielec będzie wreszcie bardziej zielony?

temu

Jakość powietrza w Mielcu to kwestia, na której zależy wszystkim mieszkańcom. Dostrzegają to również media – tak lokalne, jak i ogólnopolskie. Sprawa wymaga zaangażowania wszystkich zainteresowanych. - Rozumiemy sytuację i wsłuchując się w głosy mieszkańców, zmieniamy się, stawiając na ekologię - deklaruje Dagmara Mach, dyrektor ds. sprzedaży Kronospan Mielec sp. z o. o. Firma ukończyła właśnie instalację najnowocześniejszego w Polsce i jednego z pierwszych w Europie, filtru oczyszczającego powietrze.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.