Kronospan sponsorem strategicznym turnieju Mielec Cup

Kronospan sponsorem strategicznym turnieju Mielec Cup

Opublikowany

009.JPG

Sukcesem zakończył się tegoroczny Mielec Cup, w którym udział wzięło 28 drużyn piłkarskich. Dwa dni zmagań zakończyły się zwycięstwem drużyny Mako Drew.

- Poziom rozgrywek był zdecydowanie najwyższy w historii - mówi Sebastian Peret, Prezes Klubu Młodych Liderów. Już po raz kolejny Kronospan udzielił wsparcia finansowego Fundacji KML Mielec. Organizacja zrzesza młodych mielczan, zajmujących się organizacją społeczno-kulturalnych wydarzeń w Mielcu. Liderom przyświeca idea wspierania ambitnej młodzieży poprzez pomoc merytoryczną, a także organizację szkoleń i warsztatów.

W ramach swojej działalności młodzi liderzy zorganizowali wiele wydarzeń, które cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców Mielca i całego województwa podkarpackiego. Dzięki wsparciu sponsora strategicznego – firmy Kronospan, zrealizowano w zeszłym roku liczne przedsięwzięcia i projekty, między innymi: Bańkowe szaleństwo, w którym udział wzięło ponad 1000 osób, Komediowy Maraton Filmowy, Awantura o kasę czy Bubble Soccer.

Członkowie Klubu Młodych Liderów już planują kolejne projekty, nieustannie zaskakując swoimi ciekawymi pomysłami. Najbliższe wydarzenie, sponsorowane przez Kronospan odbędzie się już 13 sierpnia.

055.JPG
034.JPG
025.JPG
035.JPG
005.JPG
008.JPG
037.JPG

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

009.JPG

grafika | 800 KB

Pobierz
Powiązane artykuły

Kronospan sponsorem strategicznym festiwalu balonowego

Już po raz ósmy odbył się w Szczecinku Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela, którego i tym razem strategicznym sponsorem był Kronospan. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 56 załóg z różnych stron świata. Uczestnicy pochodzili z Niemiec, Polski, Francji, Stanów Zjedn