Krono Skrzat Cup

Kopiuj tekst

Krono Skrzat Cup

Krono Skrzat Cup

Opublikowany

W ramach wsparcia strategicznego, jakiego Kronospan udziela najmłodszym piłkarzom, trenującym w Akademii Piłkarskiej w Szczecinku, odbył się turniej piłki nożnej. Wzięła w nim udział drużyna dzieci pracowników firmy.

W ramach wsparcia strategicznego, jakiego Kronospan udziela najmłodszym piłkarzom, trenującym w Akademii Piłkarskiej w Szczecinku, odbył się turniej piłki nożnej. Wzięła w nim udział drużyna dzieci pracowników firmy. Była to kolejna edycja turnieju Skrzat Cup, stanowiącego największy w regionie turniej piłkarski dla przedszkolaków. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia został Kronospan. Turniej Krono Skrzat Cup odbył się 23. września przy stadionie im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku. Zaangażowanie i umiejętności młodych piłkarzy zaowocowały dziesiątkami pięknych bramek, zaś cały turniej przebiegał przy ogromnym dopingu licznie przybyłych rodziców i kibiców. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn, z których każda została nagrodzona za udział w rozgrywkach.  

Kronospan, w ramach prowadzonej przez siebie polityki CSR - społecznej odpowiedzialności biznesu, angażuje się w liczne wydarzenia i projekty, wspierające rozwój dzieci i młodzieży. Wieloletnie wsparcie firmy pomaga także młodym zawodnikom innych klubów sportowych osiągać sukcesy oraz rozwijać ich sportową karierę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kibice_przedszkolaki_male.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Bannery_balon_boisko_male.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
druzyny_male.jpg

grafika | 19,5 MB

Pobierz
Trener_dzieci_male.jpg

grafika | 2,52 MB

Pobierz

Kronospan wyremontował dom dla Zuzi

Dobiegają końca prace remontowe domu w miejscowości Dziki. Jego najmłodsza lokatorka z powodu niepełnosprawności na co dzień boryka się z wieloma ograniczeniami. Wynajęta przez Kronospan firma budowlana przeprowadziła prace, związane z dostosowaniem budynku do potrzeb osoby na wózku.