Krono Skrzat Cup
Krono Skrzat Cup

Krono Skrzat Cup

Opublikowany

W ramach wsparcia strategicznego, jakiego Kronospan udziela najmłodszym piłkarzom, trenującym w Akademii Piłkarskiej w Szczecinku, odbył się turniej piłki nożnej. Wzięła w nim udział drużyna dzieci pracowników firmy.

W ramach wsparcia strategicznego, jakiego Kronospan udziela najmłodszym piłkarzom, trenującym w Akademii Piłkarskiej w Szczecinku, odbył się turniej piłki nożnej. Wzięła w nim udział drużyna dzieci pracowników firmy. Była to kolejna edycja turnieju Skrzat Cup, stanowiącego największy w regionie turniej piłkarski dla przedszkolaków. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia został Kronospan. Turniej Krono Skrzat Cup odbył się 23. września przy stadionie im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku. Zaangażowanie i umiejętności młodych piłkarzy zaowocowały dziesiątkami pięknych bramek, zaś cały turniej przebiegał przy ogromnym dopingu licznie przybyłych rodziców i kibiców. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn, z których każda została nagrodzona za udział w rozgrywkach.  

Kronospan, w ramach prowadzonej przez siebie polityki CSR - społecznej odpowiedzialności biznesu, angażuje się w liczne wydarzenia i projekty, wspierające rozwój dzieci i młodzieży. Wieloletnie wsparcie firmy pomaga także młodym zawodnikom innych klubów sportowych osiągać sukcesy oraz rozwijać ich sportową karierę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kibice_przedszkolaki_male.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Bannery_balon_boisko_male.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
druzyny_male.jpg

grafika | 19,5 MB

Pobierz
Trener_dzieci_male.jpg

grafika | 2,52 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kronospan sponsorem Akademii Piłkarskiej

temu

Najmłodsi szczecineccy piłkarze otrzymali duże wsparcie Kronospan. Kolejny rok z rzędu firma została głównym sponsorem Akademii Piłkarskiej, która szkoli przyszłe gwiazdy piłki nożnej.
Kronospan dzieciom

temu

Warsztaty w laboratorium, gry i zabawy czy pokazy sprzętu ciężkiego – to tylko niektóre z aktywności, zaproponowanych najmłodszym mieszkańcom miasta przez firmę Kronospan. Ponad 130 dzieci spędziło cały dzień (11 lipca) na terenie Kronospan Design Center. Wszystko to w związku z półkolonią, organizowaną przez szczecinecką Samorządową Agencję Promocji i Kultury. Lokalny przedsiębiorca w ramach współpracy zagospodarował uczestnikom czas na terenie swojej firmy. To część polityki Kronospan, wspierającej mieszkańców miasta.
Kronospan wspiera festiwal balonowy

temu

Międzynarodowy Festiwal Balonowy w Szczecinku - jedno z najpopularniejszych wydarzeń dla mieszkańców - nie mógłby się odbyć bez wsparcia Kronospanu.
Kronospan prowadzi unikatowy uniwersytet dziecięcy

temu

Jest wiele sposobów prowadzenia biznesu. Można koncentrować się wyłącznie na rozwoju firmy i zwiększaniu zysków, ale można też prowadzić produkcję w oparciu o zrównoważony rozwój. Peter Kaindl - właściciel Kronospanu - dbając o rozwój firmy, troszczy się także o otoczenie i edukację dzieci. Dowodem na poparcie tej tezy jest kolejny z wielu projektów, prowadzonych przez firmę: KUDiM – Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.