Krono Skrzat Cup
Krono Skrzat Cup

Krono Skrzat Cup

Opublikowany

W ramach wsparcia strategicznego, jakiego Kronospan udziela najmłodszym piłkarzom, trenującym w Akademii Piłkarskiej w Szczecinku, odbył się turniej piłki nożnej. Wzięła w nim udział drużyna dzieci pracowników firmy.

W ramach wsparcia strategicznego, jakiego Kronospan udziela najmłodszym piłkarzom, trenującym w Akademii Piłkarskiej w Szczecinku, odbył się turniej piłki nożnej. Wzięła w nim udział drużyna dzieci pracowników firmy. Była to kolejna edycja turnieju Skrzat Cup, stanowiącego największy w regionie turniej piłkarski dla przedszkolaków. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia został Kronospan. Turniej Krono Skrzat Cup odbył się 23. września przy stadionie im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku. Zaangażowanie i umiejętności młodych piłkarzy zaowocowały dziesiątkami pięknych bramek, zaś cały turniej przebiegał przy ogromnym dopingu licznie przybyłych rodziców i kibiców. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn, z których każda została nagrodzona za udział w rozgrywkach.  

Kronospan, w ramach prowadzonej przez siebie polityki CSR - społecznej odpowiedzialności biznesu, angażuje się w liczne wydarzenia i projekty, wspierające rozwój dzieci i młodzieży. Wieloletnie wsparcie firmy pomaga także młodym zawodnikom innych klubów sportowych osiągać sukcesy oraz rozwijać ich sportową karierę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kibice_przedszkolaki_male.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
Bannery_balon_boisko_male.jpg

grafika | 2,06 MB

Pobierz
druzyny_male.jpg

grafika | 19,5 MB

Pobierz
Trener_dzieci_male.jpg

grafika | 2,52 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kronospan sponsorem Akademii Piłkarskiej

temu

Najmłodsi szczecineccy piłkarze otrzymali duże wsparcie Kronospan. Kolejny rok z rzędu firma została głównym sponsorem Akademii Piłkarskiej, która szkoli przyszłe gwiazdy piłki nożnej.
Kronospan prowadzi unikatowy uniwersytet dziecięcy

temu

Jest wiele sposobów prowadzenia biznesu. Można koncentrować się wyłącznie na rozwoju firmy i zwiększaniu zysków, ale można też prowadzić produkcję w oparciu o zrównoważony rozwój. Peter Kaindl - właściciel Kronospanu - dbając o rozwój firmy, troszczy się także o otoczenie i edukację dzieci. Dowodem na poparcie tej tezy jest kolejny z wielu projektów, prowadzonych przez firmę: KUDiM – Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.
Kronospan ponownie sponsorem Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja

temu

W dniach 7-9 września odbędzie się siódma edycja Małego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja - imprezy towarzyszącej 14. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w Koszalinie. Po raz kolejny sponsorem wydarzenia został Kronospan, od lat wspierający działani
UTWS znacząco poprawi powietrze

temu

W szczecineckim zakładzie Kronospan budowa supernowoczesnej, wydajnej instalacji UTWS, która zredukuje pylenie o ponad 90% i zniweluje uciążliwy zapach, trwa w najlepsze, jednakże, biorąc pod uwagę skalę inwestycji, niektórzy dostawcy są w stanie dostarczyć zamówione ele

Kronospan wyremontował dom dla Zuzi

Dobiegają końca prace remontowe domu w miejscowości Dziki. Jego najmłodsza lokatorka z powodu niepełnosprawności na co dzień boryka się z wieloma ograniczeniami. Wynajęta przez Kronospan firma budowlana przeprowadziła prace, związane z dostosowaniem budynku do potrzeb osoby na wózku.