Kronospan wspiera festiwal balonowy

Biznes społecznie odpowiedzialny

Kronospan wspiera festiwal balonowy

Opublikowany

Międzynarodowy Festiwal Balonowy w Szczecinku - jedno z najpopularniejszych wydarzeń dla mieszkańców - nie mógłby się odbyć bez wsparcia Kronospanu.

DSC_2111_3.jpg
Festiwal odbył się w weekend 6-8 lipca, przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Szczecinku. W tym roku do udziału zgłosiło się 58 pilotów balonów z Europy i Ameryki Północnej. Do naszego miasta przyjechały ekipy z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwecji, Holandii, Danii, Francji i USA.

Uczestnicy festiwalu mogli obejrzeć takie konkurencje, jak pogoń za lisem czy splash-or-grab. Ciekawą atrakcją i zarazem stałym punktem programu jest także Nocna Gala Balonów, w czasie której balony są podświetlane w rytm muzyki. Prawdziwą ucztą dla fotografów był poranny lot o wschodzie słońca. Jak jednak widać, zdjęcia, wykonane wieczorem, także są przepiękne.

Kronospan nieustannie włącza się w życie naszego miasta, wspierając organizację wartościowych wydarzeń dla mieszkańców. Przed nami już wkrótce inne festiwale, które otrzymały dofinansowanie od firmy: Art Piknik oraz Mały Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja, którego celem jest integracja środowisk osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem.

Zdjęcia: Krzysztof Jażewicz
DSC_2061_3.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kronospan sponsorem strategicznym festiwalu balonowego

temu

Już po raz ósmy odbył się w Szczecinku Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela, którego i tym razem strategicznym sponsorem był Kronospan. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 56 załóg z różnych stron świata. Uczestnicy pochodzili z Niemiec, Polski, Francji, Stanów Zjedn
Kronospan prowadzi unikatowy uniwersytet dziecięcy

temu

Jest wiele sposobów prowadzenia biznesu. Można koncentrować się wyłącznie na rozwoju firmy i zwiększaniu zysków, ale można też prowadzić produkcję w oparciu o zrównoważony rozwój. Peter Kaindl - właściciel Kronospanu - dbając o rozwój firmy, troszczy się także o otoczenie i edukację dzieci. Dowodem na poparcie tej tezy jest kolejny z wielu projektów, prowadzonych przez firmę: KUDiM – Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.
Kronospan ponownie sponsorem Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja

temu

W dniach 7-9 września odbędzie się siódma edycja Małego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja - imprezy towarzyszącej 14. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w Koszalinie. Po raz kolejny sponsorem wydarzenia został Kronospan, od lat wspierający działani
Turniej Krono Cup w piłkę siatkową

temu

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja Krono Cup. Tym razem pracownicy Kronospanu, wraz ze swoimi drużynami, walczyli o puchar w piłce siatkowej.