Ekipa Kronospanu wystartuje w maratonie rowerowym MTB
Kopiuj tekst

Ekipa Kronospanu wystartuje w maratonie rowerowym MTB

Kronospan jako troskliwy pracodawca angażuje się w promocję aktywności fizycznej swoich pracowników, a ponieważ wielu z nich jeździ na dwóch kółkach, firma udzieliła wsparcia Stowarzyszeniu Rowerowy Szczecinek w organizacji III Szczecineckiego Maratonu MTB.

Maraton MTB w naszym mieście z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród fanów jazdy na rowerze. Zawody odbędą się 9. września 2018 roku w dwóch kategoriach dystansowych: MEGA 57 km i MINI 37 km. Trasa będzie wiodła poprzez barwne pola i lasy, tereny dawnego poligonu i Polską Górę.  Na trasie nie zabraknie licznych szybkich zjazdów i trudnych podjazdów.

Wśród uczestników będą zawodnicy drużyny Kronospanu, którzy wystąpią w specjalnie na tę okazję przygotowanych koszulkach rowerowych. Wsparcie maratonu to kolejna część działań, związanych z programem bezpieczeństwa na drodze, wdrażanym przez Kronospan. Kilka tygodni temu ponad 200 pracowników szczecineckiego zakładu, dojeżdżających do pracy na rowerach, otrzymało od pracodawcy kaski.

Po wysiłku fizycznym na każdego zawodnika będzie czekał poczęstunek oraz możliwość wylosowania wielu ciekawych nagród. Organizator maratonu – Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek - przygotował także atrakcje dla najmłodszych: wyścigi rowerowe na terenie Miasteczka Startowego, dmuchane zamki, miasteczko ruchu drogowego i wiele innych.

Zapisy: https://www.facebook.com/srszczecinek/. Start z Placu Koncertowego Os. Zachód przy ulicy Kołobrzeskiej w Szczecinku.
Maraton_rowerowy_MTB_wrzesien_2018.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.