Kronobike: Bezpiecznie z Kronospan
Kopiuj tekst

Kronobike: Bezpiecznie z Kronospan

Bezpieczeństwo pracowników to dla Kronospan podstawa, a ponieważ wielu z nich dojeżdża do pracy rowerem, troskliwy pracodawca postanowił zaopatrzyć ich wszystkich w chroniące głowę, dobrej jakości kaski.

20180725_061908.jpg
Podróż rowerem mimo, że przyjemna, bez odpowiedniego wyposażenia w razie wypadku może okazać się nieprzyjemna w skutkach.

Jak podaje organizacja American Family Physician, urazy głowy występują u 22 - 47% osób rannych w wypadkach rowerowych. W ponad 60% ich skutkiem jest zgon lub większość urazów, powodujących trwałe kalectwo. Noszenie kasku w czasie jazdy rowerem redukuje ryzyko urazu głowy aż o 74 - 85%! Powinny być zatem używane przez wszystkich; niezależnie od wieku. Ważne jest również prawidłowe dopasowanie i założenie kasku.
20180727_082427.jpg
Firma w ramach akcji Kronobike: Bezpiecznie z Kronospan podjęła się zadania wyposażenia każdego rowerzysty, pracującego w szczecineckim zakładzie, w kask rowerowy. Dopasowanie i zapisy na kaski już się odbyło, natomiast ich wręczenie odbędzie się 12. sierpnia, podczas Pikniku Rodzinnego UTWS w miasteczku rowerowym.

Akcja została bardzo pozytywnie przyjęta przez pracowników firmy. Po kaski zgłosiło się już ponad 200 osób.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.