Turniej Krono Cup w piłkę siatkową
Kopiuj tekst

Turniej Krono Cup w piłkę siatkową

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja Krono Cup. Tym razem pracownicy Kronospanu, wraz ze swoimi drużynami, walczyli o puchar w piłce siatkowej.

W sobotni poranek, w hali sportowej przy ulicy Wiatracznej w Szczecinku rozpoczął się turniej siatkówki Krono Cup. Udział w zawodach wzięło 86 pracowników różnych działów Kronospanu. Zorganizowano 10 drużyn: Chemical, KT, Lakiernia–Impregnacja, MDF, Produkcja Farb, PW, Silva, Spedycja, Sprzedaż oraz Zakupy–IT. Każdy otrzymał drużynową koszulkę; dla wszystkich zawodników zapewniona była także opieka medyczna i posiłek.
Gra.jpg
Rozgrywki przeprowadzono w systemie rozgrywek grupowych. Drużyny podzielone były na trzy grupy, a na boisku równolegle rozgrywały się trzy mecze. Wszyscy dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki. Najbardziej zaciętą walkę rozegrano o pierwsze miejsce pomiędzy drużynami MDF i Lakiernia-Impregnacja. Ostatecznie zwycięstwo zdobyła drużyna MDF, natomiast kolejno drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny: Lakiernia-Impregnacja oraz Silva.
Gra3.jpg
Najlepiej zorganizowanym dopingiem, który okazał się kluczem do sukcesu, wykazali się zawodnicy MDF: mieli swoją drużynową maskotkę oraz przygotowane transparenty z hasłami, zagrzewającymi do boju.
Druzyna_MDF.jpg
Nagrody w postaci pucharu za pierwsze miejsce i medali za pozostałe lokaty dla każdego zawodnika, zostały wręczone przez członków zarządu podczas niedzielnego pikniku rodzinnego z UTWS.

Klasyfikacja:
Miejsce 1: MDF
Miejsce 2: Lakiernia – impregnacja
Miejsce 3: Silva
Miejsce 4: Sprzedaż
Miejsce 5: Płyta wiórowa
Miejsce 6: Dział uszlachetniania powierzchni
Miejsce 7: Zakupy – IT
Miejsce 8: Chemical
Miejsce 9: Spedycja
Miejsce 10: Produkcja farb
Zbiorowe.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.