Kronospan pamięta o swoich emerytach
Kronospan pamięta o swoich emerytach

Kronospan pamięta o swoich emerytach

Spotkania wigilijne z emerytowanymi pracownikami Kronospanu to wieloletnia, miła tradycja. Zawsze przebiegają w ciepłej atmosferze życzeń, wspomnień i rozmów z dawnymi koleżankami i kolegami z pracy.

Załączniki

Pobierz wszystkie

akt_sz_19-12-2015_6.jpg

grafika | 59,2 KB

Pobierz
akt_sz_19-12-2015_4.jpg

grafika | 56,7 KB

Pobierz
akt_sz_19-12-2015_3.jpg

grafika | 60,2 KB

Pobierz
akt_sz_19-12-2015_2.jpg

grafika | 72,2 KB

Pobierz
akt_sz_19-12-2015_5.jpg

grafika | 49,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kronospan dzieciom

temu

Warsztaty w laboratorium, gry i zabawy czy pokazy sprzętu ciężkiego – to tylko niektóre z aktywności, zaproponowanych najmłodszym mieszkańcom miasta przez firmę Kronospan. Ponad 130 dzieci spędziło cały dzień (11 lipca) na terenie Kronospan Design Center. Wszystko to w związku z półkolonią, organizowaną przez szczecinecką Samorządową Agencję Promocji i Kultury. Lokalny przedsiębiorca w ramach współpracy zagospodarował uczestnikom czas na terenie swojej firmy. To część polityki Kronospan, wspierającej mieszkańców miasta.
Kronospan wspiera festiwal balonowy

temu

Międzynarodowy Festiwal Balonowy w Szczecinku - jedno z najpopularniejszych wydarzeń dla mieszkańców - nie mógłby się odbyć bez wsparcia Kronospanu.
Kronospan prowadzi unikatowy uniwersytet dziecięcy

temu

Jest wiele sposobów prowadzenia biznesu. Można koncentrować się wyłącznie na rozwoju firmy i zwiększaniu zysków, ale można też prowadzić produkcję w oparciu o zrównoważony rozwój. Peter Kaindl - właściciel Kronospanu - dbając o rozwój firmy, troszczy się także o otoczenie i edukację dzieci. Dowodem na poparcie tej tezy jest kolejny z wielu projektów, prowadzonych przez firmę: KUDiM – Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.
Kronospan ponownie sponsorem Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja

temu

W dniach 7-9 września odbędzie się siódma edycja Małego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja - imprezy towarzyszącej 14. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w Koszalinie. Po raz kolejny sponsorem wydarzenia został Kronospan, od lat wspierający działani
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.