Jak świętować, to tylko z mieszkańcami Szczecinka!
Kopiuj tekst

Jak świętować, to tylko z mieszkańcami Szczecinka!

Mieszkańcy Szczecinka wspólnie z firmą Kronospan świętowali 10-lecie Strefy Płyt. Przez cały dzień teren Kronospan Design Center odwiedziło blisko 5 tys. ludzi. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kronospan wspólnie z Urzędem Miasta Szczecinek przekazał laureatowi plebiscytu kluczyki do ekologicznej taksówki.

13 października szczecinecczanie zapamiętają na długo – szczególnie Ci, którzy w ramach urodzinowego konkursu Strefy Płyt zdobyli jeden z 10 kompletów mebli. Aby wygrać nagrodę, należało odpowiedzieć na kilka pytań związanych z marką, w tym wymyślić hasło promujące na nadchodzący rok.

Ponad 700 osób wzięło udział w konkursie. Wybór był bardzo trudny, bo i hasła były bardzo ciekawe, to też komisja miała sporo pracy. Na szczęście dość sprawnie i w miarę jednogłośnie wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze. 

Adam Maksymiuk, kierownik Działu Sprzedaży Kronospan Polska

_DSC4950.jpg
Zwycięzcy zaprezentowali swoją twórczość na scenie, na której kilka chwil później pojawił się laureat Plebiscytu na Najlepszego Taksówkarza w Szczecinku. Jacek Walczak odebrał kluczyki do nowiutkiej, ekologicznej taksówki ufundowanej przez firmę Kronospan z rąk Tomasza Jańczaka – Członka Zarządu Firmy Kronospan Polska, a także Daniela Raka – zastępcy burmistrza Miasta Szczecinek.

Ta nagroda to efekt porozumienia podpisanego przez naszą Firmę i Urząd Miasta Szczecinek. Jeden z punktów deklaracji ze strony Firmy Kronospan dotyczył właśnie zakupienia elektrycznego samochodu i przekazania go jako nagrody w plebiscycie. Nieustannie kibicujemy ekologicznym działaniom, które również realizujemy w naszej firmie i to na kilku płaszczyznach.

Tomasz Jańczak, Członek Zarządu Firmy Kronospan.

20181012_120811.jpg
Na scenie pojawili się także pracownicy firmy Kronospan, którzy wzięli udział w Maratonie rowerowym MTB. Zarząd firmy uhonorował ich drobnymi upominkami za szerzenie ekologicznego i sportowego podejścia do życia.

Jesteśmy firmą bardzo otwartą na pracowników, tego typu wydarzenia to najczęściej ich pomysły, sugestie przy realizacji których staramy się pomagać. Każdy z pracowników biorących udział w zmaganiach rowerowych jeszcze przed startem dostał specjalną rowerową koszulkę oraz kask chroniący głowę .

Jakub Piniarski – HR Manager w Kronospan Polska

_DSC4901.jpg
Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się nieodpłatne zamki dmuchane i konkurs karaoke. Nie mniejszą atrakcją był towarzyszący jubileuszowi Strefy Płyt Festiwal Smaków Food Tracków. Z kilkunastu pojazdów serwowano potrawy, których na próżno szukać na co dzień w Szczecinku. Całość wydarzenia zakończył akustyczny koncert Urszuli i jej zespołu. Firma Kronospan oraz Strefa Płyt dziękują wszystkim, którzy zaszczycili swoją obecnością sobotni jubileusz. Strefa Płyt to miejsce, gdzie można znaleźć ogromny wybór materiałów do produkcji mebli, a także skorzystać z usług stolarskich. To właśnie tam każdy może zakupić płyty z aktualnych kolekcji Kronospan.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.