Kronospan Design Center areną zmagań psich championów

Kopiuj tekst

Kronospan Design Center areną zmagań psich championów

Kronospan Design Center areną zmagań psich championów

Opublikowany

W listopadzie 2016 teren Kronospan Design Center w Szczecinku wypełni się psimi kandydatami do tytułu championa w ramach Krajowej Wystawy Psów Rasowych.

W listopadzie 2016 teren Kronospan Design Center w Szczecinku wypełni się psimi kandydatami do tytułu championa w ramach Krajowej Wystawy Psów Rasowych.

Wystawa, według założeń organizatora - Polskiego Związku Kynologicznego - przyciągnie 11 listopada 2016 do Szczecinka ponad 700 rasowych psów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Kronospan Design Center zostało wybrane przez związek kynologiczny na miejsce konkursu, ze względu na walory estetyczne, nowoczesność, a także merytoryczne wsparcie i profesjonalizm właściciela centrum - Kronospanu.

Część główna Krajowej Wystawy Psów Rasowych będzie związana z polskimi psami, ze względu na charakter konkursu, jednak swoje wdzięki i umiejętności zaprezentują też psi reprezentanci z innych krajów. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wielbicieli czworonogów. Organizator zaprasza zarówno dorosłych, jak i dzieci; przewiduje symboliczną opłatę za wstęp oraz dodatkowe zniżki dla rodzin wielodzietnych.

Wystawa psów, spotkanie firmowe, koncerty, szkolenia, spotkania z klientami, targi czy warsztaty – tego typu wydarzenia odbyły lub odbędą się w niedługim czasie w komfortowych obiektach Kronospan Design Center w Szczecinku. Inwestycje Kronospanu, oprócz wartości gospodarczej, stają się także miejscem wydarzeń i atrakcji kulturalnych dla mieszkańców Szczecinka oraz wielu gości z całego świata.

Zapraszamy do wynajmowania większych lub mniejszych powierzchni w Kronospan Design Center. Prosimy o kontakt: tel. 94 37 30 100 lub email: kancelaria.szczecinek@kronospan.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wystawa_psow_fotka_Photodune_BAK_kupione_15294437.jpg

grafika | 79,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kronospan ponownie sponsorem Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja

temu

W dniach 7-9 września odbędzie się siódma edycja Małego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja - imprezy towarzyszącej 14. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w Koszalinie. Po raz kolejny sponsorem wydarzenia został Kronospan, od lat wspierający działani
UTWS poprawi powietrze jeszcze w tym roku!

temu

W szczecineckim zakładzie Kronospan budowa supernowoczesnej, wydajnej instalacji UTWS, która zredukuje pylenie o ponad 90% i zniweluje uciążliwy zapach, trwa w najlepsze. Prace postępują zgodnie z harmonogramem i wszystko wskazuje na to, że pomimo próby zahamowania inwes
Kronospan sponsorem strategicznym festiwalu balonowego

temu

Już po raz ósmy odbył się w Szczecinku Festiwal Balonowy o memoriał Kurta Hummela, którego i tym razem strategicznym sponsorem był Kronospan. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 56 załóg z różnych stron świata. Uczestnicy pochodzili z Niemiec, Polski, Francji, Stanów Zjedn
Kronospan wyremontował dom dla Zuzi

temu

Dobiegają końca prace remontowe domu w miejscowości Dziki. Jego najmłodsza lokatorka z powodu niepełnosprawności na co dzień boryka się z wieloma ograniczeniami. Wynajęta przez Kronospan firma budowlana przeprowadziła prace, związane z dostosowaniem budynku do potrzeb osoby na wózku.

Kronospan na Dniach Czaplinka

Silva Recykling wraz z działem personalnym Kronospan promowała działania proedukacyjne i prośrodowiskowe w czasie obchodów święta Czaplinka.