Kronospan Design Center areną zmagań psich championów

Kopiuj tekst

Kronospan Design Center areną zmagań psich championów

Kronospan Design Center areną zmagań psich championów

Opublikowany

W listopadzie 2016 teren Kronospan Design Center w Szczecinku wypełni się psimi kandydatami do tytułu championa w ramach Krajowej Wystawy Psów Rasowych.

W listopadzie 2016 teren Kronospan Design Center w Szczecinku wypełni się psimi kandydatami do tytułu championa w ramach Krajowej Wystawy Psów Rasowych.

Wystawa, według założeń organizatora - Polskiego Związku Kynologicznego - przyciągnie 11 listopada 2016 do Szczecinka ponad 700 rasowych psów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Kronospan Design Center zostało wybrane przez związek kynologiczny na miejsce konkursu, ze względu na walory estetyczne, nowoczesność, a także merytoryczne wsparcie i profesjonalizm właściciela centrum - Kronospanu.

Część główna Krajowej Wystawy Psów Rasowych będzie związana z polskimi psami, ze względu na charakter konkursu, jednak swoje wdzięki i umiejętności zaprezentują też psi reprezentanci z innych krajów. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wielbicieli czworonogów. Organizator zaprasza zarówno dorosłych, jak i dzieci; przewiduje symboliczną opłatę za wstęp oraz dodatkowe zniżki dla rodzin wielodzietnych.

Wystawa psów, spotkanie firmowe, koncerty, szkolenia, spotkania z klientami, targi czy warsztaty – tego typu wydarzenia odbyły lub odbędą się w niedługim czasie w komfortowych obiektach Kronospan Design Center w Szczecinku. Inwestycje Kronospanu, oprócz wartości gospodarczej, stają się także miejscem wydarzeń i atrakcji kulturalnych dla mieszkańców Szczecinka oraz wielu gości z całego świata.

Zapraszamy do wynajmowania większych lub mniejszych powierzchni w Kronospan Design Center. Prosimy o kontakt: tel. 94 37 30 100 lub email: kancelaria.szczecinek@kronospan.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wystawa_psow_fotka_Photodune_BAK_kupione_15294437.jpg

grafika | 79,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Kronospan prowadzi unikatowy uniwersytet dziecięcy

temu

Jest wiele sposobów prowadzenia biznesu. Można koncentrować się wyłącznie na rozwoju firmy i zwiększaniu zysków, ale można też prowadzić produkcję w oparciu o zrównoważony rozwój. Peter Kaindl - właściciel Kronospanu - dbając o rozwój firmy, troszczy się także o otoczenie i edukację dzieci. Dowodem na poparcie tej tezy jest kolejny z wielu projektów, prowadzonych przez firmę: KUDiM – Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.
Design i innowacje w Kronospan Design Center

temu

Kronospan w październiku po raz kolejny był organizatorem szkolenia, skierowanego do specjalistów z branży meblarskiej. Kolejne tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Nowoczesny design i innowacje w meblarstwie”.
Indeksy dla studentów Wydziału Przemysłu Drzewnego w Szczecinku

temu

Dzięki inicjatywie i pod patronatem Kronospan, we współpracy z Politechniką Koszalińską, władzami miasta i powiatu oraz Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego rok temu utworzono w Szczecinku Zamiejscowy Wydział Przemysłu Drzewnego Politechniki Koszalińskiej (WPD). Dzisiaj kształci się na nim ponad 80 studentów, którzy nie muszą wyjeżdżać z rodzinnego miasta, aby zdobyć bardzo dobre, cenione na rynku pracy wykształcenie.
Kronospan ponownie sponsorem Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja

temu

W dniach 7-9 września odbędzie się siódma edycja Małego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja - imprezy towarzyszącej 14. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w Koszalinie. Po raz kolejny sponsorem wydarzenia został Kronospan, od lat wspierający działani

Kronospan na Dniach Czaplinka

Silva Recykling wraz z działem personalnym Kronospan promowała działania proedukacyjne i prośrodowiskowe w czasie obchodów święta Czaplinka.