Kronospan na dożynkach w Marcelinie
Kopiuj tekst

Kronospan na dożynkach w Marcelinie

Mamy pierwsze dni września, w powietrzu czuć już nadchodzącą jesień. To znak, że - jak co roku - przyszedł czas na świętowanie zbioru plonów. W sobotnie popołudnie 8 września odbędą się gminne dożynki w Marcelinie. Kronospan ufundował nagrodę główną w konkursie na najpiękniejszy wieniec.

Pomimo tego, że tegoroczne lato nie było łaskawe dla rolników z powodu nieustannie lejącego się z nieba żaru, nadal jest okazja do dziękczynienia i nadzieja na bardziej sprzyjającą aurę w przyszłym roku.

Tegoroczne dożynki Gminy Szczecinek w Marcelinie rozpoczną się mszą polową o godzinie 14:00 na terenie placu rekreacyjnego. Dla wszystkich - zarówno dzieci, jak i dorosłych, zaplanowano szereg atrakcji, takich, jak: występy artystyczne, stoiska z ekologiczną żywnością, płodami rolnymi i rękodziełem.

Nieodłącznym elementem dożynek są liczne konkursy. Jak co roku przeprowadzony będzie konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, w którym Kronospan ufundował nagrodę główną w postaci 60 m2 wysokiej jakości paneli podłogowych.
Dozynki_Marcelin_2018_plakat.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.