Kronospan na dożynkach w Marcelinie

Kronospan na dożynkach w Marcelinie

Opublikowany

Mamy pierwsze dni września, w powietrzu czuć już nadchodzącą jesień. To znak, że - jak co roku - przyszedł czas na świętowanie zbioru plonów. W sobotnie popołudnie 8 września odbędą się gminne dożynki w Marcelinie. Kronospan ufundował nagrodę główną w konkursie na najpiękniejszy wieniec.

Pomimo tego, że tegoroczne lato nie było łaskawe dla rolników z powodu nieustannie lejącego się z nieba żaru, nadal jest okazja do dziękczynienia i nadzieja na bardziej sprzyjającą aurę w przyszłym roku.

Tegoroczne dożynki Gminy Szczecinek w Marcelinie rozpoczną się mszą polową o godzinie 14:00 na terenie placu rekreacyjnego. Dla wszystkich - zarówno dzieci, jak i dorosłych, zaplanowano szereg atrakcji, takich, jak: występy artystyczne, stoiska z ekologiczną żywnością, płodami rolnymi i rękodziełem.

Nieodłącznym elementem dożynek są liczne konkursy. Jak co roku przeprowadzony będzie konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, w którym Kronospan ufundował nagrodę główną w postaci 60 m2 wysokiej jakości paneli podłogowych.
Dozynki_Marcelin_2018_plakat.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kronospan pomaga przełamywać bariery

temu

Kronospan po raz kolejny wsparł Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja, organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, którego 15. edycja odbyła się 4-8 września br. Co roku odbywa się on w Koszalinie, Szczecinku oraz w kilkudziesięciu miastach w Polsce.
Eko Krono na łonie natury

temu

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wznowiono zajęcia edukacji ekologicznej Eko Krono w Manowie. To udana kontynuacja ubiegłorocznego programu, współfinansowanego przez Kronospan, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Manowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
Uniwersytet dla najmłodszych – ruszają zapisy!

temu

3,2,1 - start! Pierwszy dzwonek już za nami, dzieci rozpoczęły właśnie rok szkolny. Dla spragnionych większej porcji wiedzy lub dla tych, którzy nie mogą doczekać się, by zasiąść na sali wykładowej, mamy dobrą informację – ruszyły zapisy do kolejnej odsłony Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży. To wspólny projekt firmy Kronospan i Politechniki Koszalińskiej.
Ekipa Kronospanu wystartuje w maratonie rowerowym MTB

temu

Kronospan jako troskliwy pracodawca angażuje się w promocję aktywności fizycznej swoich pracowników, a ponieważ wielu z nich jeździ na dwóch kółkach, firma udzieliła wsparcia Stowarzyszeniu Rowerowy Szczecinek w organizacji III Szczecineckiego Maratonu MTB.