Art Piknik ze wsparciem Kronospanu
Kopiuj tekst

Art Piknik ze wsparciem Kronospanu

Kronospan po raz kolejny wspomógł organizację Art Pikniku - jednego z najciekawszych wydarzeń na kulturalnej mapie Szczecinka, którego już VI. edycja odbędzie się w dniach 20-22 lipca.

Kronospan chętnie włącza się w wartościowe inicjatywy, skierowane do mieszkańców Szczecinka. Przypomnijmy, że w czasie Art. Pikniku 2015 firma sfinansowała wykonanie na ścianie jednej z kamienic pięknego muralu „Strażnik miasta”, zaprojektowanego przez znakomitego malarza Tomasza Sętowskiego.

W tym roku firma udzieliła wsparcia jednemu z najważniejszych wydarzeń festiwalu: wystawy czołowego polskiego grafika, Igora Morskiego w ramach projektu "Galeria na wodzie". Fotografie zostaną umieszczone na pływających platformach, które będzie można oglądać zarówno z pomostów, jak i z pokładu statku spacerowego podczas wernisażu oraz w czasie rejsów wycieczkowych po jeziorze Trzesiecko.

Igor Morski jest cenionym rysownikiem, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. W surrealistycznych dziełach przekazuje swoją wizję świata.

Podczas trzech dni festiwalowych uczestnicy Art Pikniku wezmą udział w wielu wydarzeniach muzycznych, teatralnych, w warsztatach artystycznych i wernisażach. Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Wojciech Karolak ze swoim projektem Karolak Trio oraz popularny zespół Afromental.
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.