Art Piknik ze wsparciem Kronospanu

Art Piknik ze wsparciem Kronospanu

Opublikowany

Kronospan po raz kolejny wspomógł organizację Art Pikniku - jednego z najciekawszych wydarzeń na kulturalnej mapie Szczecinka, którego już VI. edycja odbędzie się w dniach 20-22 lipca.

Kronospan chętnie włącza się w wartościowe inicjatywy, skierowane do mieszkańców Szczecinka. Przypomnijmy, że w czasie Art. Pikniku 2015 firma sfinansowała wykonanie na ścianie jednej z kamienic pięknego muralu „Strażnik miasta”, zaprojektowanego przez znakomitego malarza Tomasza Sętowskiego.

W tym roku firma udzieliła wsparcia jednemu z najważniejszych wydarzeń festiwalu: wystawy czołowego polskiego grafika, Igora Morskiego w ramach projektu "Galeria na wodzie". Fotografie zostaną umieszczone na pływających platformach, które będzie można oglądać zarówno z pomostów, jak i z pokładu statku spacerowego podczas wernisażu oraz w czasie rejsów wycieczkowych po jeziorze Trzesiecko.

Igor Morski jest cenionym rysownikiem, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. W surrealistycznych dziełach przekazuje swoją wizję świata.

Podczas trzech dni festiwalowych uczestnicy Art Pikniku wezmą udział w wielu wydarzeniach muzycznych, teatralnych, w warsztatach artystycznych i wernisażach. Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Wojciech Karolak ze swoim projektem Karolak Trio oraz popularny zespół Afromental.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kronospan pomaga przełamywać bariery

temu

Kronospan po raz kolejny wsparł Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja, organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, którego 15. edycja odbyła się 4-8 września br. Co roku odbywa się on w Koszalinie, Szczecinku oraz w kilkudziesięciu miastach w Polsce.
Eko Krono na łonie natury

temu

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wznowiono zajęcia edukacji ekologicznej Eko Krono w Manowie. To udana kontynuacja ubiegłorocznego programu, współfinansowanego przez Kronospan, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Manowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
Festiwal Integracja Ty i Ja z Kronospanem

temu

Kronospan po raz kolejny wspiera organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Mały Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja, którego 15. edycja odbędzie się w dniach 04-08 września br. w Szczecinku. Wydarzenie odbywa się równolegle w Koszalinie oraz w kilkudziesięciu innych miastach w Polsce.
Uniwersytet dla najmłodszych – ruszają zapisy!

temu

3,2,1 - start! Pierwszy dzwonek już za nami, dzieci rozpoczęły właśnie rok szkolny. Dla spragnionych większej porcji wiedzy lub dla tych, którzy nie mogą doczekać się, by zasiąść na sali wykładowej, mamy dobrą informację – ruszyły zapisy do kolejnej odsłony Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży. To wspólny projekt firmy Kronospan i Politechniki Koszalińskiej.