Studenci uniwersytetu dziecięcego odebrali dyplomy
Studenci uniwersytetu dziecięcego odebrali dyplomy
Kopiuj tekst

Kronospan - biznes społecznie odpowiedzialny

Studenci uniwersytetu dziecięcego odebrali dyplomy

W Szczecinku zakończył się kolejny rok akademicki. W przedostatnią sobotę czerwca Kronospan Design Center po raz ostatni w tym roku akademickim gościło studentów Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży (KUDiM). 

ADSC_1310.JPG
Ponad 200 małych studentów odebrało dyplomy, potwierdzające udział w zajęciach. Ponadto, już tradycyjnie, na dzieci czekały prezenty w postaci gadżetów, ufundowanych przez partnerskie banki (zgodnie z tematyką wykładu, którą był „pieniądz”) oraz plecaki od organizatora i patrona uniwersytetu - firmy Kronospan. 
ADSC_1261.JPG
KUDiM jest jednym z wielu działań na rzecz rozwoju edukacji, które potwierdzają wkład firmy w rozwój zarówno dzieci pracowników, jak i mieszkańców Szczecinka.
ADSC_1339.JPG
Kolejny rok akademicki zapowiada się naprawdę ciekawie – nowi wykładowcy, nowe tematy oraz dużo zabawy podczas warsztatów. Kronospan rozpocznie go z przytupem – pierwszych 70 studentów, zapisanych na kolejny semestr, pojedzie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie dzieci będą miały okazję do świetnej nauki poprzez zabawę.

Zapisy ruszają niebawem. Informacje: strona KUDiM.
ADSC_1411.JPG
Powiązane artykuły
Uniwersytet dla najmłodszych – ruszają zapisy!

3,2,1 - start! Pierwszy dzwonek już za nami, dzieci rozpoczęły właśnie rok szkolny. Dla spragnionych większej porcji wiedzy lub dla tych, którzy nie mogą doczekać się, by zasiąść na sali wykładowej, mamy dobrą informację – ruszyły zapisy do kolejnej odsłony Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży. To wspólny projekt firmy Kronospan i Politechniki Koszalińskiej.
Kronospan prowadzi unikatowy uniwersytet dziecięcy

Jest wiele sposobów prowadzenia biznesu. Można koncentrować się wyłącznie na rozwoju firmy i zwiększaniu zysków, ale można też prowadzić produkcję w oparciu o zrównoważony rozwój. Peter Kaindl - właściciel Kronospanu - dbając o rozwój firmy, troszczy się także o otoczenie i edukację dzieci. Dowodem na poparcie tej tezy jest kolejny z wielu projektów, prowadzonych przez firmę: KUDiM – Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży w Szczecinku.
Eko Krono na łonie natury

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wznowiono zajęcia edukacji ekologicznej Eko Krono w Manowie. To udana kontynuacja ubiegłorocznego programu, współfinansowanego przez Kronospan, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Manowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
Mali konstruktorzy uniwersytetu dziecięcego

Zgodnie z zapowiedziami firmy Kronospan, studenci Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży w Szczecinku rozpoczęli cykl warsztatów poprzez zabawę z długopisami i drukarkami 3D.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.