Studenci uniwersytetu dziecięcego odebrali dyplomy

Kronospan - biznes społecznie odpowiedzialny

Studenci uniwersytetu dziecięcego odebrali dyplomy

Opublikowany

W Szczecinku zakończył się kolejny rok akademicki. W przedostatnią sobotę czerwca Kronospan Design Center po raz ostatni w tym roku akademickim gościło studentów Koszalińskiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży (KUDiM). 

ADSC_1310.JPG
Ponad 200 małych studentów odebrało dyplomy, potwierdzające udział w zajęciach. Ponadto, już tradycyjnie, na dzieci czekały prezenty w postaci gadżetów, ufundowanych przez partnerskie banki (zgodnie z tematyką wykładu, którą był „pieniądz”) oraz plecaki od organizatora i patrona uniwersytetu - firmy Kronospan. 
ADSC_1261.JPG
KUDiM jest jednym z wielu działań na rzecz rozwoju edukacji, które potwierdzają wkład firmy w rozwój zarówno dzieci pracowników, jak i mieszkańców Szczecinka.
ADSC_1339.JPG
Kolejny rok akademicki zapowiada się naprawdę ciekawie – nowi wykładowcy, nowe tematy oraz dużo zabawy podczas warsztatów. Kronospan rozpocznie go z przytupem – pierwszych 70 studentów, zapisanych na kolejny semestr, pojedzie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdzie dzieci będą miały okazję do świetnej nauki poprzez zabawę.

Zapisy ruszają niebawem. Informacje: strona KUDiM.
ADSC_1411.JPG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Eko Krono dzieciom i naturze

Kronospan kontynuuje zajęcia edukacji ekologicznej Eko Krono dla uczniów szczecineckich szkół. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział prawie 1000 dzieci z naszego miasta. Partnerami programu są: Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Manowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.